Barion Pixel
Previous
VEZ Fali aljzat - 05397 (Cat5e

VEZ Fali aljzat – 05397 (Cat5e, FTP, 2xRJ45, árnyékolt, fehér)

1 330 Ft
Next

Ubiquiti SFP átalakító modul – UACC-OM-SM-1G-S-2 (U Fiber, Single-Mode SFP Modul, 1G, BiDi, csak párban rendelhető)

8 180 Ft
Ubiquiti SFP átalakító modul - UACC-OM-SM-1G-S-2 (U Fiber

Equip Kábelteszter – 129964 (USB, RJ11/RJ12/RJ45)

21 620 Ft

Készlet állapot: ELFOGYOTT

Cikkszám: 47227 Kategória:

Leírás

Megrendelés, szállítási idő és fizetési mód

  • A rendeléseket igyekszünk még a rendelés napján vagy a következő munkanapon átadni a szállítást végző futárszolgálat számára
  • A rendelés értékét bakkártyával is kifizetheted már a rendelés leadásakor honlapunkon, de ha utalni szeretnél, arra is van lehetőséged természetesen. Utaláshoz ki fogunk küldeni egy díjbekérőt számodra, rajta a pontos információkkal
  • Amennyiben az utánvéthez ragaszkodsz, úgy is fizethetsz az átvétel során. Utánvétes fizetési mód viszont csak a GLS futárszolgálat kiválasztása mellett vehető igénybe, mert a többi kiszállítást végző futárszolgálat nem fogja biztosítani az utánvét lehetőségét az átadás-átvétel pillanatában
  • Mindenképpen fogsz kapni tőlünk számlát és jótállási jegyet, amelyet elektronikus formában fogunk eljuttatni számodra a termékek átadását követően
  • Minden termékünk magyarországi hivatalos importőrtől származik, ennek köszönhetően pedig magyarországi, gyártói jótállásal és szavatossággal rendelkeznek
  • Amennyiben egy termék rendelhető a honlapunkon, akkor az azt jelenti, hogy az adott nap reggelén még készleten volt. Mivel nem csak ezen a honlapon értékesítünk, előfordulhat, hogy egy-egy típus elfogyhat, mire a honlapunkon is megváltozik a készlet állapota. Amennyiben a rendelkezésre álló készletről szeretnél pontos információt kapni, hívj bennünket a +36703175803-as telefonszámon és kollégánk részletesen tájékoztatni fog téged

További információk

Cikkszám

Garancia, jótállás

Gyártó

Gyártói cikkszám

Rövid név

Szállítási idő

Termék kategória

Típus, kialakítás

Tömeg

Vámtarifaszám

Termék kategória főcsoport

Shopping cart

0
image/svg+xml

Nincs termék a kosárban.

Continue Shopping
onlinekamera.hu - Biztonságtechnikai Webáruház